Sundance není film?

19. února 2010 v 7:57 |  Kate-novinky
Jak bylo ji obdrží obsazení? Mluvím samozřejmě se proslýchá, že Jessica Alba vyšel z screeningu, a že Casey Affleck je jaksi není za film, který jsem předpokládat, je nesmysl.

Jo, je tu spousta blbosti klepání kolem. Kate se ho ještě neviděli, ona pracuje na dalším filmu. Jessica je viděl a líbil. Udělala zvláštní úsilí, aby se tu neděli, ale odešla do filmu začínala jako ona měla někde být. Viděl jsem Casey druhý den, a on se utápí v tom jeho filmu, takže má to neviděl. Nicméně, on přichází do Berlína, když jsme se ukázat, že tam, takže není žádný problém.

No, dvě oběti DO Miluju ho, a ani bránit, když jim útoky, a myslím, že je důvod, proč lidé mají tak těžké s filmem. Jak jste se dostala Jessica Alba na palubě, se kterým jsem myslel, že je velký? Chcete-li být upřímný, jsem si nemyslel, že měla výkonnost, jako je to v ní, což myslím je poněkud dotčen z mé strany.

Oba Jessica, a Kate byla opravdu silná. V jistém smyslu, přední filmu patří k Jessice, zatímco druhá polovina je Kate. Jedna věc mi líbí, že kniha je přitažlivost mezi Lou a Joyce (Alba), trvá přibližně jen pět stran jít, tak jsem potřeboval někoho, kdo mohl chytit diváky hned.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama